Araoth: Porovnání verzí

Z Lamí Wiki
Přejít na: navigace, hledání
m (Batrachus přesunul stránku Araoth na Uživatel:Araoth: Přeměněno na uživatelskou stránku.)

Verze z 19. 7. 2013, 09:25

Araoth též někdy známý jako debil (Jsem pokřťený. Co že jsi? Debil.) je jedním z členů fóra již od počátků jeho existence. Je také jeden ze sedmi členů, kteří již překročili magickou hranici 5000. Samozřejmě magické hranice jsou čistě subjektivní názor, a mnozí si myslí, že tuhle Araoth vybral právě proto, že už ji sám překročil.


Členství ve skupinách

Araoth se za roky působení na fóru dostal již do velkého množství skupin. Ať již svým vystupováním a nebo díky tomu, že si stihl koupit Hyperlamu z obchodu dřív, než ji stihl někdo jiný vybrakovat se teď může pyšnit členstvím již v 5 skupinách.

Tyto skupiny jsou:

Mimo jiné je také zaměstnancem Tepichovy detektivní kanceláře. Její činnost bohužel upadla po odchodu jejího majitele Tepicha.


Život

Araoth se narodil dne druhého, v měsící aprílovém. Místem jeho narození se staly Koněpůlky, kde přebývá dodnes. Pravidelně však dojíždí do Mechova, kde podporuje svou krvelačnou vášeň a učí se na mastičkáře a řezníka. Mimo to, mezi jeho další velké vášně patří sport, převážně pasivně, a to především podpora jeho oblíbených hokejových klubů z Koněpůlek, města motorů a nebo národního týmu Českostánu. Tato podpora ovšem občas může vyvolat rivalitu s jinými uživateli v komunitě LL a to hlavně s fanoušky Sparty a Finska.


Svatba

Devatenáctého června, léta páně dva tisíce a jedenáct byl přelomovým dnem v životě mladého Araotha. Byl to právě ten den, kdy se Araoth oženil s Janou, aniž by o tom vůbec věděli. Čestnou oddávající se stala uživatelka lamera Deneb. Svatba Oslavy na fóru, proložené obvyklým off-topicem