Araoth

Z Lamí Wiki
(Přesměrováno z Uživatel:Araoth)
Přejít na: navigace, hledání

Araoth též někdy známý jako debil (Jsem pokřťený. Co že jsi? Debil.) je jedním z členů fóra již od počátků jeho existence. Je také jeden ze sedmi členů, kteří již překročili magickou hranici 5000. Samozřejmě magické hranice jsou čistě subjektivní názor, a mnozí si myslí, že tuhle Araoth vybral právě proto, že už ji sám překročil.


Obsah

Členství ve skupinách

Araoth se za roky působení na fóru dostal již do velkého množství skupin. Ať již svým vystupováním a nebo díky tomu, že si stihl koupit Hyperlamu z obchodu dřív, než ji stihl někdo jiný vybrakovat se teď může pyšnit členstvím již v 5 skupinách.

Tyto skupiny jsou:

Mimo jiné je také zaměstnancem Tepichovy detektivní kanceláře. Její činnost bohužel upadla po odchodu jejího majitele Tepicha.


Život

Araoth se narodil dne druhého, v měsící aprílovém. Místem jeho narození se staly Koněpůlky, kde přebývá dodnes. Pravidelně však dojíždí do Mechova, kde podporuje svou krvelačnou vášeň a učí se na mastičkáře a řezníka. Mimo to, mezi jeho další velké vášně patří sport, převážně pasivně, a to především podpora jeho oblíbených hokejových klubů z Koněpůlek, města motorů a nebo národního týmu Českostánu. Tato podpora ovšem občas může vyvolat rivalitu s jinými uživateli v komunitě LL a to hlavně s fanoušky Sparty a Finska.


Svatba

Devatenáctého června, léta páně dva tisíce a jedenáct byl přelomovým dnem v životě mladého Araotha. Byl to právě ten den, kdy se Araoth oženil s Janou, aniž by o tom vůbec věděli. Čestnou oddávající se stala uživatelka lamera Deneb. Svatba Oslavy na fóru, proložené obvyklým off-topicem


Významná města, spojena s Araothem

Koněpůlky

Koněpůlky jsou metropolí východních Čech. Široko daleko nenajdete lepší město a pokud vám někdo bude tvrdit opak, je to pravděpodobně Mechovák. Takové lidi není záhodno poslouchat, protože nám pouze závidí fakt, že na celé město nám stačí jedna křižovatka a že pěšky se skrz město dostaneme rychleji než autem.


Poloha a povrch

Koněpůlky leží na soutoku dvou řek. Chrudimky, která se měla jmenovat Koňěpůlka, ale Chrudimáci stihli na patentový úřad doběhnout dříve než Koěpůlkaři a to asi hlavně proto, že na půlce koně se blbě jezdí. Třetí na patentovém úřadě byl její objevitel Jára Cimrman, který chtěl řeku taktéž pojmenovat po sobě. Bohužel přišel o pár minut později.

Vzhledem k poloze města na hlavním koridoru Prágl - Moravské království jsou Koněpůlky ideálním bydlištěm pro sebevrahy. Proto také počet obyvatel nezadržitelně klesá. Pro obyvatele města má koridor i další výhodu. Na všechny imaginární srazy to mají velice blízko.


Příroda

V Koněpůlkách se podle pověsti vyskytovali polokoně. Byly velmi oblíbeným jezdeckým prostředkem šlechty, která ti absenci zadku koně nemusela řešit problémy s úklidem. Tento druh byl však již bohužel vyhuben a tak je toto legendární zvíře možné vidět pouze ve znaku města.


Osobnosti

Za nejdůležitější osobnost Koněpůlek lze považovat Araotha, známého to patriota. Jelikož má v Koněpůlkách veliký význam, všechny další osobnosti nám doporučil on: "Tož hokejisti jsou důležití, teda když vyhrávaj, samozřejmě..."


Průmysl

Hlavním průmyslem Koněpůlek je chemický průmysl. Existují teorie podle kterých se snaží Koněpůlecký průmysl okopírovat úspěch Savodky a Savokeny. Tyto pokusy však doposud selhávají a to za ohromných explozí, které potom straší celé město.

Volnočasové aktivity

Lidé z Koněpůlek ubíjejí své starosti nejraději v hospodách, které i v historických částech města budí obyvatele až do ranních hodin, nebo na hokeji. Zlí jazykové tvrdí, že v Praze mají snad lepší tým, ale my víme, že Teslička tu Spartu stejně porazí!

Mechov

Mechov je vesnice na sever od Koněpůlek známá svou řeznickou a mastičkářskou školou.